Vizyonumuz

Dedektiflik hizmetlerini günümüzde bilmeyen yoktur. Özellikle araştırma alanlarının çeşitlenmesi ve bireylerin derinlemesine araştırmaya ihtiyaç duyması ile birlikte ortaya çıkan dedektiflik hizmetleri günümüzde her geçen gün popüler hale gelmiş durumdadır. Bu noktada ise hizmet veren birbirinden farklı dedektiflik firması olması ile birlikte bireylerin en iyi fırsatı sağlayabilmeleri adına en iyi firma ile anlaşmalarında fayda bulunmaktadır. Bu noktada hizmet veren İzmir dedektiflik ve araştırma bürosu, bireylere en iyi hizmeti sağlama konusunda uzman kadrosu ile birlikte uzun bir süredir faaliyetlerini sürdürmektedir.

MARKA SAHTECİLİĞİ VE FİRMA ARAŞTIRMALARI

İzmir dedektiflik ve araştırma bürosu, 20 seneyi aşkın bir süredir hizmet veren firma olmak ile birlikte aynı zamanda  birbirinden farklı hizmetler ile de kullanıcılarına yardımcı olmak adına çalışmaktadır. Firmanın en yaygın verdiği hizmetler arasında, marka sahteciliği ve firma araştırmaları yer almaktadır. Bu noktada pek çok firma, bir işe kalkışmadan önce ya da bir firma ile anlaşma imzalamadan önce marka araştırmasına başvurmaktadır. Marka araştırması işlemleri ise profesyonel işlemler olduğu için böyle bir araştırma da uzman bir firmadan yardım almak en doğrusu olacaktır. Bu noktada hizmet veren İzmir Dedektiflik ve araştırma bürosu ise en iyi marka ve firma takibinin gerçekleştirilmesi adına kısa süre içerisinde uzman dedektif kadrosu ile işlemlerini tamamlamaktadır.

SADAKAT VE EŞ TAKİBİ HİZMETLERİ

İzmir dedektiflik ve araştırma bürosunun bireylere sağladığı bir diğer hizmet ise, sadakat ve eş takibi hizmetleri olarak karşımıza çıkmaktadır. Günümüzde pek çok birey birbirinden farklı umutlar ile evlenmekte ancak durum aynı evde yaşamaya gelince bazı anlaşmazlıklar çıkmakta ve boşanma ya da aldatma durumları ortaya çıkmaktadır. Bu gibi durumlarda ise bireylere en iyi hizmeti sağlayan İzmir Dedektiflik bürosu, eş takibi ve aldatmatakibi konusunda somut belgeler ve görüntüler ile müşterileri adına en iyi hizmeti sağlamak adına çalışmalarını sürdürmektedir. Bu noktada böylesine profesyonel bir firmadan yardım almak, hem sürecin en iyi şekilde atlatılması adına hem de soğukkanlılık ile ilerlenmesine yardımcı olmaktadır.

HIRSIZLIK VE DOLANDIRICILIK ARAŞTIRMALARI

Eş takibi ve aldatma konularının yanı sıra hırsızlık ve dolandırıcılık araştırmaları konusunda da İzmir Dedektiflik bürosu kullanıcılarına en iyi hizmeti verebilmek adına çalışmaktadır. Bazı hırsızlık durumları, aynı dolandırıcılık faaliyetlerinde olduğu gibi şüpheli işlemler oluşturabilmektedir. Bu noktada ise özellikle büyük miktarlardaki maddi kayıplar veren bireylerin ya da firmaların, uzman bir dedektiflik hizmeti almalarında fayda bulunmaktadır. Aksi takdirde oluşan büyük kayıpların telafi edilmesi noktasında bireylerin tek başlarına araştırmaları yeterli olmamaktadır. İzmir dedektiflik bürosu, gerçekleştirdiği tüm takip işlemlerinde, kanunlara ve yasalara uygun olarak ilerlemek ile birlikte aynı zaman da en iyi sonucu alabilmek adına detaylı çalışmaktadır.

ÖZEL DEDEKTİFLİK ÜCRETLERİ

İzmir dedektiflik ve araştırma bürosu, verdiği birbirinden farklı dedektiflik ve araştırma hizmetlerine rağmen, özel dedektiflik işlemlerinde kullanıcılarına yüksek miktarlarda ücretler çıkarmamaktadır. Bu noktada bilinenin aksine özel dedektiflik ücretleri sanıldığı kadar yüksek ve pahalı olmamaktadır. Her bireyin bütçesine uygun olarak dedektiflik hizmeti alma hakkı ve hizmeti bulunabilmektedir. Bu noktada bireylerin böylesine karmaşık ve araştırma gerektiren işlerinde dedektiflik bürolarından yardım almaları, işlerinin en profesyonel şekilde sonuçlanmasına yardımcı olabilmektedir. Alınan hizmete göre dedektiflik ücretleri de değişmektedir.Yüksek rakamlara kadar çıkabilen bu tür hizmetlerde, önemli olan hizmetin ne kadar süre ile alındığı ve müşterilere faydalı olup olmadığıdır. 

Neden Bizi Seçmelisiniz?

Neden bizi seçmeniz gerektiğini bu bölümde açıklıyor olacağız. Güncellemek için aşağıdaki düzenle butonunu kullanmanız yeterlidir.  Bilgi al

Hızlı iletişim


Vizyonumuz

Bu kısımda kısaca kendinizden bahsedin. Görsellik açısından çok uzun olmamasını tavsiye ederiz.

Daha fazla bilgi

Misyonumuz

Bu kısımda kısaca kendinizden bahsedin. Görsellik açısından çok uzun olmamasını tavsiye ederiz.

Daha fazla bilgi

Hakkimizda

Bu kısımda kısaca kendinizden bahsedin. Görsellik açısından çok uzun olmamasını tavsiye ederiz.

Daha fazla bilgi