Ege Dedektiflik

1990’lı yılların ortalarında kurulmuş olup, işlerimizde göstermiş olduğumuz özen ve titizlikle çalışmamız neticesinde Dünya özel dedektiflik sektörünün lideri konumuna gelmiş bulunmaktayız. Firmamız kurulduğu andan itibaren başarıdan başarıya imza atmış ve halen başarının arkasından koşmaktadır. Bu başarıyı sürdürmeyi uzman ekip kadromuz ile birlikte siz değerli müşterilerimize daha iyi ve kaliteli hizmet vermek için başarılı araştırma yapmaktayız. Bu bizim firmamızın başarısının kaynağı olmuştur. Vermiş olduğumuz bu başarılı hizmetler ister yerli isterse yabancı olsun tüm basın yayınının ilgi konusu olmuş ve basın yayın organlarında haber olarak yayınlanmıştır.

Dünya özel dedektif sektörünün lideri olarak bu sektöre yön veren ışık tutan firmamız, ülkemiz başta olmak üzere çeşitli dünya ülkelerinde de faaliyet göstermiştir. Özel dedektif firmaları dedektiflik mesleğinin önemini ve inceliklerini firmamızın basın haberlerini takip edip, kendilerini her geçen gün en iyi şekilde yetiştirip, geliştirmektedirler. Vatandaşlarımız dedektiflik hakkında bilgi sahibi değilken firmamız 1990’lı yıllarda herkese ışık tutmuş ve bilgi sahibi olmalarını sağlamıştır. Dedektiflik konusunda vatandaşlara bilgi edindiren firmamız 2000’li yıllarda hakkında basında yayılan haberler ile de işimizi ne kadar incelikle, titizlilik ile çalıştığımızı, en ufağından en büyüğüne kadar bütün sorunları özenle çözdüğümüzü bir kez daha gözler önüne getirmiştir. Çıkan haberler doğrultusunda ve basın yayınları sayesinde insanlar dedektif mesleği hakkında geniş bir bilgiye sahip olmuşlardır. Yoğun talep gören firmamızda konusunda uzman kişileri bulmanız mümkündür. 7 gün 24 saat ulaşabileceğiniz  danışma hattımız ve her türlü bilgiyi bulabileceğiniz http://dedektif.com adresimiz mevcuttur. Dilediğiniz zaman dilediğiniz saatte bizimle irtibata geçebilirsiniz. Bu sayede de bizler hakkında daha geniş bir bilgiye sahip olabilir ve bizleri daha yakından tanıma şansını yakalayabilirsiniz. Firmamız gerek dedektif konularında gerekse diğer konularda yardım almanız için kaliteli hizmet vermeye devam ediyor. Hemen her konuda hizmet almak için tek yapmanız gereken internet adresimizi ziyaret etmeniz ya da bizlere iletişim numaralarımızdan ulaşmanız olacaktır.

25 yıllık tecrübenin de bize kattığı deneyimler ile iyi bir hizmet anlayışımız ile yolumuza devam etmekteyiz. Dedektifliğin yanı sıra hemen hemen diğer konularda da sizlere yardım etmekteyiz.

  • Hukuki Danışmanlık Hizmetleri’nden yararlanmak isteyen kişilerin günlük ticari faaliyetlerinin her adımında kendilerine hukuki danışmanlık hizmeti sunmamızı kapsamaktadır.
  • Teknolojik Araştırma ile ortada bulunan suçun daha çabuk açığa çıkmasını sağlamaktadır. Suçluların bulunması ve olayın çözülmesi için aylar hatta seneler bekliyorduk. Bu sistem sayesinde, suçlu veya mağdurun üstünden çıkan delilleri anında değerlendirebiliyor ve sonuca ulaştırıyor.
  • Aldatma Araştırması Hizmetlerinde birbirlerinin sadakatinden şüphe eden bireylerden gelen talep üzerine eşinin günlük takibe alınmasını kapsamaktadır.
  • Boşanma Davalarına Delil Toplamada mahkeme aşamasında olan boşanma davaları ve boşanmadan doğan anlaşmazlıklar yaşayıp, çocuk velayetlerinde sıkıntılar çıkıyor ve eşiniz ile anlaşamıyorsanız bu hizmet tam sizlere göre. Firmamız mağduriyetlerinizi çözmek için kaliteli hizmet vermektedir.
  • Eş Takibi Araştırması eşlerin birbirlerine karşı güvensizliğe düşmesinde ve birbirlerinden şüphe duymalarına sebep olup başvurdukları hizmettir. Artık bu güvensizliğe ve aklınızdaki tüm sorulara alacağınız bu hizmet ile firmamız eşliğiyle son verebilirisiniz.
  • Velayet Davalarına Delil Toplama: Boşanma kararı almış olan eşlerin sahip oldukları çocuklarının üzerinde bulunan hakları neticesinde çocuğun kimde kalmasına velayet davaları sonrasında karar verilir. Bu durumlarda çocukların yaşları ve ebeveynleri ile iletişimleri göz önünde bulundurulur. Aynı zamanda ebeveynlerin de durumları ve tutumları da göz önüne alınıp davaya o şekilde karar verilir. Ülkemizde açılan davalarda genellikle çocuğun velayeti anneye verilir fakat bu durum her zaman böyle olmaz. Çocuğunuzun hakları ile ilgili eşinizle birtakım sorun yaşayabilirsiniz ve destek almanız gerekebilir. Bu durumda firmamız sizin için çözüm üretecektir. Dava bazen istediğiniz gibi gitmeyebilir, ifade yanlışlıkları, belge eksiklikleri gibi bir sürü aksaklık olabilir. Velayet davasının en önemli faktörü delil ve ispattır. Çünkü davayı sonlandırabilecek en önemli şey delilin olmasıdır. Firmamız sizlerin vereceğiniz bilgiler doğrultusunda delil toplayarak davayı lehinize çevirmenize yardımcı olacaktır. Dedektiflerimiz de konu ile ilgili birçok araştırma yapmış olacak sizlerin de yönlendirmesiyle dava umduğunuzdan daha çabuk sonuç vermiş olacaktır. Dedektiflerimizin topladığı herhangi bir delil yasaya ve hukuka uyumlu olmanın yanı sıra görevlerini ciddiyetle ve güven duyabileceğiniz şekilde yerine getirmektedir.

25 yıllık lider kuruluşumuz ile değerlerinizi korumayı amaçlayarak sizlere daha iyi bir hizmet vermenin gururunu taşıyoruz. Çözümün adresi olan firmamız sektörünün zirvesinde yer almış bulunmaktadır. Başarı ayrıntıda gizlidir sözünden yola çıkarak işlerimizi özenle yapmamız neticesinde Türkiye’nin gururu olmayı başarmış bulunmaktayız. Bilgi sahibi olabileceğiniz, her türlü sorununuza yanıt bulabileceğiniz hizmet artık sizlerin yanında ve parmaklarınızın ucunda sizleri beklemekte. Birçok konuda hizmet veren firmamızla iletişime geçmeniz neticesinde sorunlarınız Ege dedektiflik ile artık daha çabuk ve daha kolay çözüme ulaşacaktır. Kaliteli ve güvenilir hizmet almak sizinde hakkınız.
Sizde fikrinizi söyleyin!

İlk yorumu siz yapın.

Vizyonumuz

Bu kısımda kısaca kendinizden bahsedin. Görsellik açısından çok uzun olmamasını tavsiye ederiz.

Daha fazla bilgi

Misyonumuz

Bu kısımda kısaca kendinizden bahsedin. Görsellik açısından çok uzun olmamasını tavsiye ederiz.

Daha fazla bilgi

Hakkimizda

Bu kısımda kısaca kendinizden bahsedin. Görsellik açısından çok uzun olmamasını tavsiye ederiz.

Daha fazla bilgi
Ege Dedektiflik | İzmir'de Dedektiflik

Neden Bizi Seçmelisiniz?

Neden bizi seçmeniz gerektiğini bu bölümde açıklıyor olacağız. Güncellemek için aşağıdaki düzenle butonunu kullanmanız yeterlidir.  Bilgi al

Hızlı iletişim